Jan van der Donk

Naam: Jan van der Donk
Telefoonnummer: –
Woonplaats: Bergeijk ’t Hof
Werkgever: Eigenaar D&D production & sourcing bv
Functie VVD: Commissielid en Penningmeester VVD De Kempen
Portefeuille: Algemene Bestuurlijke Zaken

Over mij: Woon al 22 jaar in Bergeijk en daarvan al meer dan 10 jaar actief binnen de VVD. Als commissielid Algemeen Bestuurlijke Zaken (ABZ) en als penningmeester. Tennis en fietsen alsmede wandelen in de fantastische bossen van Bergeijk zijn mijn favoriete vrijetijdsbestedingen. De keuze om destijds in Bergeijk te gaan wonen werd ingegeven door het ruime aanbod van voorzieningen in combinatie met het rustige, dorpse karakter, midden in een bosrijke omgeving. Bergeijk is een financieel gezonde gemeente en dat willen we als VVD ook zo houden, daar zullen we ons voor inzetten. In de komende jaren zijn er uitdagende veranderingen op allerlei gebied te verwachten. Ik zal mij graag in blijven zetten om mee te denken deze veranderingen verantwoord in te voeren.