Rode loper uit voor Bergeijkse Beleefboulevard

Misschien heb je hem al gezien: de rode loper vanuit de terrassen naar het Bergeijkse marktplein. Nu de terrassen weer open zijn, hebben onze (horeca)ondernemers en de gemeente Bergeijk hard gewerkt om er – ondanks de 1,5 meter regel – iets van te maken. Zo zijn de terrassen groter gemaakt en mogen ze doorlopen tot op het marktplein. Om overlast van verkeer te beperken, zijn bloembakken geplaatst en kun je tijdelijk niet parkeren voor de horecazaken en bibliotheek. Na het zomerseizoen vindt hiervoor een evaluatie plaats.

Als VVD Bergeijk juichen wij deze acties van harte toe. Jij ook? Wij zijn benieuwd naar jouw mening. Laat het ons weten via onze Facebook-pagina, website www.bergeijk.vvd.nl of bel of mail ons! 

Ook als je andereideeën hebt om onze terrassen, winkels en dorpskernen te laten bruisen deze zomer. Dan kunnen wij samen met jullie en met de gemeente bekijken wat de mogelijkheden zijn. Samen maken we er een mooie zomer van!

Jouw mening of ideeën kun je mailen naar t.jansen@bergeijk.vvd.nl  

Namens de VVD-fractie, Twan Jansen